Tel. +48 618 425 215 E-mail: biuro@barbatus.pl

Multicracker.

 
 

MULTICRACKER – rozdrabniacze, młyny dyskowe do zbóż, ziół i surowców oleistych.

Rewolucyjna, opatentowana metoda rozdrabniania surowca za pomocą specjalnych dysków Multicracker, pozwala zredukować zapotrzebowanie mocy do 1KW na tonę. W tradycyjnych młynach młotkowych surowiec jest uderzany i rozcierany o sita. Znaczna część energii zamieniona jest w ciepło. Innowacyjne podejście do sposobu rozdrabniania w technologii Multicracker– gdzie surowce są precyzyjnie cięte pozwoliło zmniejszyć zużycie energii o 80 %. Technologia ta oprócz niskiego zużycia energii charakteryzuję się długimi okresami pracy bez konieczności wymiany części i tak w młynach przemysłowych dopiero po rozdrobnieniu 20-30 tysięcy ton wymagany jest serwis.

Koszt części szybko zużywających się przyjmuję się na  10 euro centów na tonę surowca!

Urządzenia Multicracker występują w kilku modelach , pozwala to na dobranie odpowiedniego urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta , zaczynając od najmniejszego z modeli –MC7 z przeznaczeniem farmerskim, poprzez modele ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego aż do potężnych aplikacji o wydajności od 25 do nawet 100t/h.

Wyższe modele rozdrabniaczy Multicracker dedykowane są głównie dla mieszalni pasz, gorzelni , dużych ferm bydła i drobiu , zakładów przetwórstwa spożywczego oraz wszelkich inwestycji związanych z rozdrabnianiem zboża, kukurydzy i surowców oleistych. Istnieją również urządzenia pracujące w przemyśle chemicznym, elektronicznym itp.

Warto również podkreślić możliwość pracy z mokrym surowcem jak wilgotna kukurydza i zboża. W technologii Multicracker nie stosuje się  sit, co umożliwia prace z mokrym surowcem.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem rozdrabniaczy Multicracker oraz do kontaktu z naszym działem technicznym w celu uzyskania pełnej specyfikacji.

Back to Top