Tel. +48 618 425 215 E-mail: biuro@barbatus.pl

O nas.

barbatus

Szanowni Państwo,

firma Barbatus Sp. z o.o. to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów ,który w profesjonalny sposób zajmuje się zleceniami klientów z szeroko pojętej branży rolnictwa i przemysłu paszowego.

Zapraszam wszystkich hodowców oraz firmy produkcyjne poszukujących nowoczesnych, sprawdzonych i energooszczędnych rozdrabniaczy do zbóż.

Działalność firmy obejmuje sprzedaż maszyn dla przemysłu paszowego, biomasy i pokrewnych, a także doradztwo , projektowanie i wykonanie różnorodnych linii technologicznych. Podejmujemy niemal każde zadanie, proponując optymalne dla klienta rozwiązania z zachowaniem zasady minimalizacji nakładów energii.

Współpracujemy z wiodącymi producentami jak RotoGrind, Wakely, Multicracker, CPM, Pawlica i inni.
Indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją dobrania odpowiednich usług i urządzeń bezpośrednio do potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo młyny , rozdrabniacze , suszarnie niskotemperaturowe, chłodnice, granulatory, wagi taśmowe, wagi przesypowe oraz wszelkiego rodzaju urządzenia do tworzenia połączeń technologicznych zarówno mechanicznych jak i pneumatycznych.

Jesteśmy przedstawicielem wiodących rozdrabniaczy, młynów dla surowców paszowych:
MULTICRACKER, AGRICRACKER – rozdrabniacz dyskowy idealny dla drobiu,
WAKELY – rozdrabniacz, młyn walcowy w wersji szlifierki i gniotownika dedykowany dla bydła oraz trzody chlewnej jak i drobiu,
CPM – młyny młotkowe dla uzyskania bardzo drobnych frakcji przy produkcji paszy dla trzody, prosiąt i celów spożywczych.

Nasze urządzenia radzą sobie także z wilgotną kukurydzą do 40% H2O.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Z Poważaniem
Zespół Barbatus

Back to Top