Tel. +48 618 425 215 E-mail: biuro@barbatus.pl

Roto Grind.

ROTO GRIND – przemysłowe rozdrabniacze do słomy, biomasy i innych surowców.
Firma BARBATUS jest przedstawicielem marki ROTO GRIND produkcji amerykańskiej oraz na licencji amerykańskiej – produkowanej w Europie.

RotoGrind to urządzenie które bez problemu poradzi sobie ze słomą, sianem, wszelkiego rodzaju odpadem organicznym jak np. kolby kukurydzy z przemysłu spożywczego, odpady warzywne i owocowe, odpady buraczane itp.

Maszyna pomimo prostej budowy charakteryzuje się dużą wydajnością przy korzystnym stosunku zużycia mocy i niewrażliwości na wilgotność surowca. Urządzenie może osiągnąć wydajność nawet do 20 ton na godz. w zależności od rodzaju i mocy napędu, rodzaju i wilgotności surowca, oraz pożądanej wielkości frakcji wyjściowej. Dostępne są modele stacjonarne z silnikiem elektrycznym jak i mobilne napędzane WOM z traktora, w tym z adapterem do ziarna kukurydzy. Powyższe osiągi są możliwe dzięki chronionej patentem, innowacyjnej technologii wykorzystania układu młotków i nieruchomych przeciw-noży zamiast tradycyjnego rozwiązania z sitami. Dzięki temu maszyna staje się uniwersalnym narzędziem do pracy przez cały rok!

Oferowane urządzenie wyróżnia się:

  • Inteligentnym, prostym i niezawodnym rozwiązaniem dla linii do produkcji pelletu, brykietu lub dla kotłów do spalania słomy, siana, biomasy. Jest również z powodzeniem używana w wytwórniach biogazu przy rozdrabnianiu kiszonek i obornika
  • Profesjonalna maszyna została zaprojektowana do użycia

przez 24 godziny na dobę,

  • Prosta i nieskomplikowana obsługa
  • Łatwy dostęp do części zamiennych

Kilkuletnie doświadczenie oraz praca z maszyną pozwala zapewnić serwis dla sprzedanych maszyn ROTO GRIND oraz łatwy i szybki dostęp do części zamiennych.

Back to Top