O firmie BARBATUS

MYŚL NIESZABLONOWO

Wprowadzaliśmy i wprowadzamy innowacje – i tak staliśmy się partnerami marek, których produkty także wychodzą poza utarte w przemyśle konwencje i schematy.

Istniejemy i pracujemy dla tych, którzy chcą optymalizować procesy w swoich branżach – i poszukują rozwiązań przystosowanych do ich wymagań, warunków i możliwości.

Choć BARBATUS powstał w 2011 r. – z początku ukierunkowany na dostarczanie rozwiązań dla branży odnawialnych źródeł energii i rolnictwa – od zawsze korzystamy z ponad trzydziestoletniego doświadczenia zaprzyjaźnionych inżynierów, tym samym systematyczne zwiększyliśmy zakres naszej działalności.

W 2012 wprowadziliśmy na polski rynek nowoczesne urządzenia mielące MULTICRACKER – z innowacyjnym w skali kraju systemem cięcia surowca za pomocą specjalnych dysków, niskim zużyciu energii i idealnej strukturze rozdrobnienia m.in. dla kur niosek.

Od 2013 projektujemy nowe i modernizujemy istniejące linie technologiczne.

Wchodzimy na nowe obszary, a nasze pomysły sprawdzają się w nowych branżach – dzięki niestandardowemu podejściu.

KTO BĘDZIE DLA CIEBIE PRACOWAĆ?

Dział projektowy (inżynierowie i konstruktorzy), dział realizacji i dział obsługi inwestycji – podejście do projektu z trzech różnych stron gwarantuje kompleksową obsługę od koncepcji, przez projekt, po realizację i dalszy serwis.

PRZYKŁADY?

  • Kompletne wytwórnie pasz i premiksów na rynku przemysłu rolniczego,
  • Biotechnologia – linie do produkcji wyrobów kosmetycznych,
  • Maszyny rozdrabniające, transportujące i ważące dla przemysłu spożywczego, zielarskiego i farmaceutycznego,
  • I wiele innych.

JAK MOŻEMY USPRAWNIĆ PROCESY W TWOJEJ BRANŻY?
DOWIEDZ SIĘ – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!